senetle araba logo

39,900
İlan No: 50827
Marka: Ford
Seri: Fiesta
Paket: 1.5 TDCi Titanium
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 76.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Ford Fiesta arabasının 1.5 TDCi Titanium modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,014

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (850) 840 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 39,900
Peşinat: - 19,950
Borç Tutarı: 19,950
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,430
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 34,314

Renkli yeni ön göğüs

İç ışık paketi

Sis farı

Gündüz led paketi

17 İnç çelik jant

Dijital klima

Ford ecomod

4 Cam otomatiği

Hız sabitleme

Yağmur sensörü

Elektirikli aynalar

Otomatik yanan ön led farlar

ABS

ESP

EBD

USB-AUX-MP3

Görüp görebileceğiniz en temiz fiestalardan biridir, yakıt tüketimi diğerlerine oranla daha iyidir az devir de kulanılmıştır asla zorlanmamıştır sürekli oto kuaför görüp temizlenmiştir aileye gidebilecek uygun bir araçtır %50 peşin verince geri kalanını senet ile vadelendiriyoruz...

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi