senetle araba logo

95,000
İlan No: 93447
Marka: VOLKSWAGEN
Seri: POLO
Paket: 1.0 TSİ COMFORTLİNE
Model: 2017
Yakıt: BENZİN
KM: 0 KM
Vites: OTOMATİK
Renk: BEYAZ

Galeri İletişim

VOLKSWAGEN POLO arabasının 1.0 TSİ COMFORTLİNE modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 2,270

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 166 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 95,000
Peşinat: - 34,200
Borç Tutarı: 60,800
 
Aylık Ödeme Tutarı: 3,537
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 84,877

 %35 Peşinat ile Volkswagen Polo 1.0 TSi Comfortline

Tüm araçlarımızda senetle araba garantisi

Peşinat olarak aracınızı verme imkanı

Detaylı ekspertiz raporu

Erken kapatılan borcunuz için indirim

14.000 Km'ye kadar servis garantisi

10.000'den fazla araç seçeneği

Senetle Ödeme Seçeneği

34.200 TL Peşinat

2.692 TL 36 Ay Taksitle

Aracın Ekspertiz Raporu

Hatasız Original

Donanımları edl, asr, esp, vsa, yorgunluk tespit sistemi, ön kol dayama, fonksiyonel direksiyon, yol bilgisayarı, yağmur sensörü, bluetooth, aux, telefon bağlantısı, usb, 6+ hoparlör vs. mevcuttur.

           
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi