senetle araba logo

57,500
İlan No: 93364
Marka: Fiat
Seri: Doblo Panorama
Paket: 1.6 Multijet Maxi
Model: 2015
Yakıt: Dizel
KM: 114.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Doblo Panorama arabasının 1.6 Multijet Maxi modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,295

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (534) 898 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 57,500
Peşinat: - 22,800
Borç Tutarı: 34,700
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,018
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 48,441

KEFİLSİZ KREDİSİZ SENETLE FİAT DOBLO

23.000 TL PEŞİNAT

1.731 TL TAKSİTLE

36 AY SENETLE %35 PEŞİN

BORCUNUZU ERKEN KAPATMA OLANAĞI

DETAYLI EKSPERTİZ RAPORU

ARACINIZI PEŞİNAT OLARAK VERME İMKANI

EKSPERTİZ DURUMU
SAĞ ÖN ÇAMURLUK SOL ÖN ÇAMURLUK VE KAPUT BOYALI
 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi