senetle araba logo

8,900
İlan No: 80715
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: 1.6
Model: 1996
Yakıt: LPG
KM: 90.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının 1.6 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 146

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (312) 226 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 8,900
Peşinat: - 4,450
Borç Tutarı: 4,450
 
Aylık Ödeme Tutarı: 239
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 5,732

Araç 1996 model Tofaş Şahin 1.6 benzin & LPG 

aracın bakımları yapılmıştır.

araç yaşına ve modeline göre çok diri bir araçtır.

iç döşemelerinde yırtık sigara yanığı vs. gibi şeyler kesinlikle yoktur.

aracımızın 4.000 TL peşin 15X500 TL  sıralı senetle taksit olur.

vadeli araç satışlarımızda fiyat pazarlığımız yoktur.

ARACIMIZDA BÜYÜK KAZA YOKTUR ÇÜRÜK ÇARIK YOKTUR MOTOR YÜRÜYEN GÜZELDİR 4 TANE ÇELİK JANT LASTİK DAHA SIFIR TAKILMIŞTIR MUANESİ 2018 İN 4.AYINA KADAR MEVCUTTUR  

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi