senetle araba logo

12,450
İlan No: 10033
Marka: Citroen
Seri: Saxo
Paket: 1.4 SX
Model: 1998
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 202.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Citroen Saxo arabasının 1.4 SX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 502

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (545) 890 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 12,450
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 12,449
 
Aylık Ödeme Tutarı: 761
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 18,275

Kefilsiz Koşulsuz 48 Aya Taksitle Bu aracın Sahibi olun

1998 Citroen Saxo 1.4 SX  Araç çok temiz ve bakımlıdır. Orijinal 202 Binde LPG'li yakıtı nerede ise kokluyor. Gazda km başına 20 kuruş yakıtı var. Tek kapılar ile karıştırmayın iç hacmi baya geniştir, aynı zamanda bagajıda iyi. Vade ve takas seçeneklerimiz mevcuttur. 48 aya kadar senetle vadeli olarak taksit yapılır. Senetle satışlarımızda kefil, kasko, evrak şartı aranmamaktadır. Peşinatı getir ek olarak bir lira ödemeden aracı al. Yarısı peşinle vade olur. Aylık vade oranımız %1.95' olarak verilecektir. Oranlar taksit seçeneklerine göre konuşulabilir. Mantıklı takas tekliflerine açığız. Araç galerimizdedir istediğiniz zaman gelip görebilirsiniz.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi