senetle araba logo

167,500
İlan No: 40825
Marka: Hyundai
Seri: Santa Fe
Paket: 2.0 CRDi Premium
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 40.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Hyundai Santa Fe arabasının 2.0 CRDi Premium modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 5,095

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 541 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 167,500
Peşinat: - 83,750
Borç Tutarı: 83,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 6,840
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 164,150

SIFIRDAN FARKSIZ HYUNDAİ SANTA FE 2.0 ŞİMDİDEN ALICISINA HAYIRLI OLSUN.

Araç sıfır gibidir 40'bin kilometredir dağda taşda hiç bir yerde sıkıntı çıkartmaz sorunsuzdur. Bakımları full yapılmıştır ve muayenesi yenidir. Araç full donanımdır modelinin en iyisidir daha lüksünü bulamazsınız. Bankadan kredisi çıkmayan müşterilerimize %50 si peşin ve kalanı Vade seçeneklerimiz ile hizmet sunar mağdur bırakmayız. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun daha detaylı bilgi için arayınız.          

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi