senetle araba logo

48,000
İlan No: 14776
Marka: Ford
Seri: Focus
Paket: 1.6 Ti-VCT Style
Model: 2013
Yakıt: Benzin
KM: 20.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Ford Focus arabasının 1.6 Ti-VCT Style modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 968

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 48,000
Peşinat: - 24,000
Borç Tutarı: 24,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,468
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 35,232
2013 Ford Focus 1.6 Tİ - VCT Style Aracımız ful servis bakımlıdır. Doğanlar otomotiv olarak kilometre garantisi vermekteyiz. 1.6 Tİ - VCT Style modeli: Otm. Kararan dikiz aynası  - 4 Cam elektrikli - Fonksiyonel direksiyon - Elektrik destekli hidrolik direksiyon - ABS - EBD - ESP - TCS - Perde * yolcu * sürücü ve yan olmak üzere hava yastıkları- Kumaş ve ISOFİX koltuklar. Kefilsiz koşulsuz 48 Aya kadar senetle vade yaparız. Aylık vade oranımız sadece %1.95 Hemen devir teslim Araç bedelinin %50 kısmını peşin almak kaydı ile Geri kalan miktarını 48 Aya kadar vade yapıyoruz. Mantıklı takas tekliflerine açığız. Aracı galerimizde görüp test sürüşüne çıkabilirsiniz. Not: Resimler temsilidir en yakın zamanda aracın kendi resimleri eklenecektir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi