senetle araba logo

49,950
İlan No: 18067
Marka: Toyota
Seri: Corolla
Paket: 1.4 D-4D Comfort Extra
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 73.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Toyota Corolla ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 49,950
Peşinat: - 24,975
Borç Tutarı: 24,975
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,181
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 67,482
Aracımız resimlerde göründüğü gibi orijinal içi  dışı bakımlı ve tertemiz. Kilometresi orijinal 73.000 Km. Şu anda masraf edilecek bir aksamı yoktur. Corolla serisinin comfort modelidir. Alan kişiyi utandırmayacak uzun yıllar kullanacaktır. Galerimize kadar gelip aracı istediğiniz yere gösterebilir test sürüşüne çıkabilirsiniz. Kendi bünyemizde vade yaparız. Ancak yarısını peşin olarak alıyoruz. Peşinattan kalan borcunuz ise 6 aydan 48 aya kadar taksit olur. Aylık gelirinize göre kolaylık sağlanır. Aynı gün araç teslimi yapıyoruz.  Kasko, banka kredisi, kredi kartı, Kefil bunların hiç birini istemiyoruz. Sadece Kimliğiniz ve peşinatı getirin aynı gün araç devrini üzerinize alın.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi