senetle araba logo

44,950
İlan No: 17752
Marka: Renault
Seri: Fluence
Paket: 1.5 dCi Dynamique
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 114.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Renault Fluence arabasının 1.5 dCi Dynamique modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 906

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 44,950
Peşinat: - 22,475
Borç Tutarı: 22,475
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,375
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 32,993

Renault Fluance 1.5 dCi Dynamique Otomatik 114.000 Km

Aracımızın yürüyen ve motor aksamında herhangi bir sıkıntı yoktur. Orijianl 114 Binde EDC şanzıman az yakar otomatik vites. Bakımları rutin olarak yetkili servisinde yapılmıştır. Araç için kilometre garantisi veriyoruz. Yarısı peşinle geri kalanı 48 aya kadar kendi bünyemizde senetle vadeli taksit imkanı

Aylık vade oranımız sadece %1.95 - 

Senetle satışlarda herhangi bir şart aramıyoruz. Sadece araç bedelini en az yarısını peşin olarak getirin aynı noter devri dahil olma üzere anahtar teslimi yapalım Peşinattan kalan borcunuzu 6 aydan 48 aya kadar vade yaparız. Dosya  parası yok - Hayat sigortası yok - Banka kredisi yok - Formalite yok.

Yarısı peşin olmazsa olmaz.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi