senetle araba logo

19,700
İlan No: 18204
Marka: Renault
Seri: Scenic
Paket: 1.6 RXT
Model: 2000
Yakıt: Benzin
KM: 110.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Yeşil

Galeri İletişim

Renault Scenic arabasının 1.6 RXT modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 501

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (312) 213 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 19,700
Peşinat: - 9,850
Borç Tutarı: 9,850
 
Aylık Ödeme Tutarı: 706
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 16,942

hareketli-ok-8

Sadece 5.000 TL Peşinat  ile bu aracın sahibi olun!

2000 Renault Scenic 1.6RXT Otomatik

Aracımızın motoru yürüyeni ve şanzıman aksamı 1.Sınıf olarak çalışıyor. Araç çalışırken neredeyse içeride motor sesi duyulmuyor o derece bakımlı.

Kaporta aksamında kaza darbe ve değişen yoktur

LPG hiç takılmamıştır. İsterseniz taktırabilirsiniz. Yakıt olarak 2.0 motor olan modelleri le kıyaslamayınız aracımız 1.6 Litre motor hacmine sahiptir.

Her marka araç ile takas olur Takas fiyatımız 20.000 TL'dir 

5.000 TL Peşinat ile kendi bünyemizde vade yaparız. Detaylı bilgi için bizi arayınız.

   
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi