senetle araba logo

35,750
İlan No: 11159
Marka: Ford
Seri: Fiesta
Paket: 1.25 Trend
Model: 2013
Yakıt: Benzin
KM: 50.975 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Ford Fiesta arabasının 1.25 Trend modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 587

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 496 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 35,750
Peşinat: - 17,875
Borç Tutarı: 17,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 959
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 23,023
Ford Fiesta atamamen orjinal ve kesinlikle değişen ve boyası yoktur. Koltuk ve döşemelerde yırtık veya yanık yoktur. Aynı zamanda aracın içi oldukça temiz ve bakımlıdır.
Torpido ve çevresinde bölgelerde çizik veya kırık kesinlikle yoktur. Fotoğraflarda da göründüğü gibi içi dışı  oldukça temiz.
Fiesta'nın yedek anahtarından kitapçığı ve diğer belgelerine kadar her şeyi mevcuttur. Servis bakımları yapılmış olup her hangi bir eksiği de yoktur.
Araçtan emin olmak için servis tarafından  expertiz alabilirsiniz.
Araç için senetle 24 aya kadar taksit yapılabilir. Aynı zaman da kredi kartına da taksit imkanı da vardır.
Senedi kendi bünyemiz de yapmaktayız. Senetle satış hakkında sormak istedikleriniz için bize ulaşın.
Aracımızın Genel Özellikleri.
ABS, KLİMA, YOL BİLGİSAYARI, ASR, ISOFIX, 4 AİRBAG, 2 CAM OTOMATİK, OTOMATİK AYNA, IMMOBILISER, ANAHTARDAN KUMANDA, MERKEZİ KİLİT, ALARM, DİREKSİYONDAN KUMANDA RADYO-CD ÇALAR vb.

Lütfen mesaj atmayın! Telefon numaram ile arayarak ulaşın.

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi