senetle araba logo

37,000
İlan No: 9480
Marka: Renault
Seri: Trafic
Paket: 2.0 dCi GrandConfort
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 148.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault Trafic arabasının 2.0 dCi GrandConfort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,104

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 695 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 37,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 36,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,875
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 44,991

2012 model renault trafic net 6 m3 panelvan.

Aracımız sıfırından bu yana servis bakımlıdır. Kazası yada değişen parçası yoktur. Bir karış bile desen boya da yok abi. Fenni muayenesi yeni yapılmıştır.

Yürüyen ve ön takımda en ufak bir sıkıtı söz konusu bile değil.

Lastikler yeni aldık, hiç masrafı yok al bin çalıştır kazan. Kendi bünyemizde senetle vadeli araç satışlarımız vardır. Bu aracımız için 23.000 TL peşinat istenmektedir. Kalan kısmı için 12 aya kadar senetle vade yaparım.

Not: Aracımıza %18 fatura kesilecektir.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi