senetle araba logo

25,600
İlan No: 8246
Marka: Opel
Seri: Astra
Paket: 1.6 Comfort
Model: 2006
Yakıt: Benzin
KM: 60.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Opel Astra arabasının 1.6 Comfort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 764

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 553 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 25,600
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 25,599
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,297
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 31,128
Aracımız ilk sahibinden alınmıştır, kesinlikle orijinal 60 bin kilometrededir. Tüm bakımları yeni yapılmıştır, triger seti vs. Lastikler yenidir şu anda hiç bin masraf yok. Tüm bakımları yetkili servis tarafından gününde yapılmış olup, tüm faturalar bizde mevcuttur. Alan kişi cebinden 1 lira bile ödemeyecek, sadece benzini doldurup yola davam edecek. Araçta 3 parça değişen vardır. Sağ arka kapı değişmiştir. Bir başka kazadan dolayıda sağa arka çamurluk ve bagaj kapağı değişmişti. Kapı değişiminin 5 bin lira hasar kaydı görünüyor, bagaj ve çamurluk değişimi içinde 7 bin TL hasar kaydı vardır. Kesinlikle pert kaydı vs yoktur. Bütün yapılanlar servis tarafından yapıldığı için yüksek gözüküyor yoksa kaza ufaktır. Tavanında kesinlikle boya yoktur. Yedek anahtarı mevcuttur. Yarısını peşin öderseniz kalanını senetle kefilsiz, koşulsuz 18 aya kadar vade ile ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Takas teklifleriniz bizim için önemlidir. Değerinde alınır. Not: resimler temsilidir en yakın zamanda kendi fotoğrafları yüklenecek., Şu anki plakası ise 34'tür.        
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi