senetle araba logo

12,400
İlan No: 35191
Marka: Hyundai
Seri: Accent
Paket: 1.3 LX
Model: 1998
Yakıt: LPG
KM: 190.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Hyundai Accent arabasının 1.3 LX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 247

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (554) 499 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 12,400
Peşinat: - 6,200
Borç Tutarı: 6,200
 
Aylık Ödeme Tutarı: 376
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,027

Hyundai Accent 1.3 LX 1998 Model

Aracımızın lpg ruhsata işli olup,muayenesi 1 sene devam etmektedir.. Aracımız emsalleri arasında çok orjinal durumdadır.. Kazasız belasız darbesiz çok düzgün bir araçtır.

Aracımızın yürüyen aksamı güzel motoru güzeldir.. Aracımız yakıtta cimri parçası ucuz dosta gidecek bir araçtır..

Peşinattan kalan borcunuz kefilsiz şartsız 6 aydan 20 aya kadar vade olur.

Mantıklı araçlar İle Takas Olur..

Diğer araçlarımız için bizi arayınız...

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi