senetle araba logo

64,750
İlan No: 17165
Marka: Skoda
Seri: Octavia
Paket: 1.6 TDI Elegance CR
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 61.075 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Skoda Octavia arabasının 1.6 TDI Elegance CR modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,646

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 64,750
Peşinat: - 32,375
Borç Tutarı: 32,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,320
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 55,685
Aracımızın kaporta aksamında kaza, değişen ve boya yoktur.  Yedek anahtarı ve kitapçıkları mevcut iyi muhafaza edilmiş olup alıcısına teslim edilecektir. Sıfır ayarında diyebiliriz İç döşemelerinde yıpranma ve eskime yoktur. - 7 İleri otomatik vites - Yağmur ve far sensörleri - Elektrikli otomatik katlanır yan aynalar - 6 Adet hava yastığı - 4 Cam otomatik - Hız sabitleyici sınırlayıcı - Arttırıcı - Otomatik kararan dikiz aynası - Fonksiyonel direksiyon - Kumaş koltuklar - Yol bilgisayarı - Arka park asistanı Gibi özellikle ile Elgance en dolu paket olarak geçmektedir. Bizden tüm müşterilerimize yarısı peşin olmak kaydı ile geri kalan kısmını 12 aydan 24 aya kadar senetle vadeli ödeme imkanı. Kredi kartlarına 9 aya kadar taksit.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi