senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

79,250
İlan No: 22953
Marka: Chevrolet
Seri: Captiva
Paket: 2.0 D LTZ
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 57.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Chevrolet Captiva ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 79,250
Peşinat: - 39,625
Borç Tutarı: 39,625
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,488
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 129,178

2012 Chevrolet Captiva 2.0 LTZ 7 Kişilik..

Aracımız captiva serisinin en dolu olan paketidir. Kaporta aksamında değişen sökülen, boya, kaza kesinlikle yoktur. İstediğiniz yere gösterebilirsiniz. Muayenesini sıfır yaptırdık. Yürüyen ve motor aksamında en ufak bir sıkıntısı yoktur. Fazla söze gerek yok aracı görmek için en yakın zamanda ofisimize bekliyoruz. Yarısı peşin geri kalanı 3.5 Vade oranı ile kefilsiz koşulsuz senetle vadeli satışlarımız için ofisimize bekliyoruz. Unutmayın en güzel ticaret araç başında yapılan ticarettir. Not: Her marka ve model araçlarınız takasa sayılır, %10 eksiğiyle anında nakit parayla alınır.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi