senetle araba logo

55,500
İlan No: 21003
Marka: Chevrolet
Seri: Captiva
Paket: 2.0 D High
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 90.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Chevrolet Captiva arabasının 2.0 D High modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 911

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 55,500
Peşinat: - 27,750
Borç Tutarı: 27,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,489
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 35,742
Aracımız 2011 Model Chevrolet captiva. Tüm aksamları normal olarak çalışıyor, yürüyen ve motorunda en ufak bir sıkıntı söz konusu değil. 7 Kişiliktir, 2.0 High olan modeli piysada oldukça tutuluyor. Muayenesi tarafımızca yeni yapılmıştır. 21 / 06 / 2017 tarihine kadar geçerlidir. Kesinlikle masrafız bir araba. Fiyatı piyasadaki  emsallerine göre gayet uygun yazılmıştır. Sebebi ise hasar kaydının olmasıdır. Sağ tarafında boya var ancak değişen parçası yoktur. Yarısı peşin kalan kısmı kendi bünyemizde vade yaparız. Mantıklı takaslar değerlendirilir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi