senetle araba logo

19,500
İlan No: 16849
Marka: Renault
Seri: Symbol
Paket: 1.5 dCi Alize
Model: 2006
Yakıt: Dizel
KM: 237.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Renault Symbol arabasının 1.5 dCi Alize modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 320

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (362) 544 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 19,500
Peşinat: - 9,750
Borç Tutarı: 9,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 523
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 12,558
2006 Model Renault Clio Symbol 1.6 dCİ Sadece 8.500 TL Peşinat ile bu aracın noter devri dahil sahibi olabilirsiniz. Aracımız 2006 Model 1.5 dizel. Kilometre başına sadece 20 kuruş yakıyor. Parçası çok ucuz bakım maliyeti uygun bir aile için oldukça ideal. Değişen parçası yoktur ancak sadece 3 - 4 parça temizlik adına atılmış boya bulunuyor. İçi dışı tertemiz görülmeye değer. Motor ve yürüyen aksamında tık ses yok. 2016'nın 5'inci ayına kadar fenni muayenesi geçerlidir. İstediğiniz ustaya yada yetkili servise gösterip detaylı olarak ekspertiz yaptırabilirsiniz. Kendi bünyemizde senetle vadeli satışlarımız mevcuttur. Bu aracımı için 8.500 TL Peşinat istiyoruz. Geri kalan kısmını ise 12 - 24 - 36 aya kadar kefilsiz koşulsuz vade yapıyoruz. Mantıklı takas tekliflerine açığız. Elinizdeki mevcut aracınızı peşinat olarak değerlendirip kalan kısmı için taksit imkanımız vardır.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi