senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

11,999
İlan No: 21307
Marka: Peugeot
Seri: 106
Paket: XR
Model: 1998
Yakıt: Benzin
KM: 93.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Lacivert

İlan yayından kaldırılmıştır.

Peugeot 106 ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 11,999
Peşinat: - 6,000
Borç Tutarı: 6,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 281
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 16,103
Aracımız orijinal 93.000 Km'dedir. Bizden önceki sahibi bir bayandı. Periyodik ve ağır olmak üzere tüm bakımları yapılmıştır. Elektrik aksamı olarak her şeyi dört dörtlük çalışıyor. Muayenesi bir süre daha var. Lastik durumu çok iyi. Kasa aksamı 10 üzerinden 9 alır.. 1 veya 2 parça yüzeysel olarak boyası mevcut. Alındığından bu yana hiç tüp takılmamıştır. Kendi bünyemizde vade veya takas yaparız. Aracın 6.000 TL Kısmı nakit geri kalanı 12 aya kadar ödeme kolaylığı sağlarız.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi