senetle araba logo
Fiyatı:6,750
Peşinat:5,000

6,750
İlan No: 5744
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: S
Model: 1997
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 150.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 70

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 6,750
Peşinat: - 5,000
Borç Tutarı: 1,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 106
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 2,548

2. El Tofaş Şahin S - İstanbul

Aracımız 1997 model 150 bin km'de. Benzinlive Lpg'li. Lpg ruhsatlı yani işlidir. Sedan kasa, arkadan itişli, 1401 - 1600 cm3 motor hacmi ve 101 - 125 HP motor gücü ile tipik tofaş özelliklerini taşır. Araç daha önce taksi olarak kullanıldı. Komple boyadan geçti. Aracın içinde merkezi kilit, alışımlı jant, usb bağlantılı radyo müzik çalar ve alarm bulunuyor...

Senetle satışlarda fiyatın %70'ini peşin gerisi senetle taskitlendirme Kredi kartlarına 9 taksit yapıyoruz

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

6+ Hoparlör
Radyo - MP3 Çalar
USB - AUX
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi