senetle araba logo

8,250
İlan No: 17268
Marka: Fiat
Seri: Uno
Paket: 70 S
Model: 1998
Yakıt: Benzin
KM: 165.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bordo

Galeri İletişim

Fiat Uno arabasının 70 S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 148

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 8,250
Peşinat: - 4,125
Borç Tutarı: 4,125
 
Aylık Ödeme Tutarı: 234
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 5,610

1998 Model Fiat Uo 70 S.

Aracım 165.000 km dedir. Yaşına göre oldukça düşük km de olan  aracımdan daha temizi Türkiyede yok. Fiat Uno aracımın muayenesi mevcut  olup servis bakımları da yeni yapıldı. Bu nedenlede 2 yıl boyunca masrafsız ve sorunsuzca binilebilecek bir araçtır.

Aracın motor ve yürüyeni oldukça güzel ve sorunsuzdur.

Fiat Uno için vade yapılır. Ayrıca her marka model araçla takas da yapılır. Detaylı bilgi alamak için bizim ile irtibata geçin.

Örnek Ödeme Tablosu

4.000 TL Nakit 12 X 350 TL Sıra senet

4.000 TL Nakit 18 X 250 TL Sıra senet

4.000 TL Nakit 24 X 200 TL Sıra senet

Güvenlik

Merkezi Kilit

İç Donanım

Elektrikli Camlar - Ön

Dış Donanım

Far - Sis

Multimedya

Radyo - Kasetçalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi