senetle araba logo

23,900
İlan No: 6086
Marka: Alfa Romeo
Seri: 156
Paket: 1.6 TS Distinctive
Model: 2005
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 1.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Alfa Romeo 156 arabasının 1.6 TS Distinctive modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 952

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 687 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 23,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 23,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,450
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 34,797

İkinci El Alfa Romeo 156 1.6 TS Distinctive

%60'ı Peşin Gerisi Senet

2005 Model Alfa Romeo Aracın Hasar Kaydı Yok Temiz Kullanılmış Masrafsız Araç LPG'li Araç Benzin ve LPG var (LPG Ruhsata İşlenmiş)
İki Tarafında memenun kalacağı şekilde ki takas tekliflerine açığız
Kredi kartına taksit yapılır %60 Peşinat verdikten sonra geri kalan ödemeyi kendi bünyemizde senetle taksitlendiriyoruz Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi