senetle araba logo

63,950
İlan No: 12772
Marka: Alfa Romeo
Seri: Giulietta
Paket: 1.4 TB MultiAir Distinctive
Model: 2013
Yakıt: Benzin
KM: 30.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Alfa Romeo Giulietta arabasının 1.4 TB MultiAir Distinctive modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,050

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (545) 890 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 63,950
Peşinat: - 31,975
Borç Tutarı: 31,975
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,716
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 41,184

Galerimiz Alfa Romeo aracımıza verdiği gibi diğer tüm araçlarımıza da garanti vermektedir. 48 Aya varan Taksitler ve takas imkanı firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Taksitler için yapılacak vade oranı ise %1.95'dir.  Araç bedelinin %50'sini peşin nakit olarak almak şartı ile kalan kısmını 6 - 48 ay kadar kredilendirebilmekteyiz.

Kefil, kasko, hayat sigortası ve herhangi bir formalite yok!

Bankalarla herhangi bir ilişkimiz  kesinlikle yoktur.

Kredi kartına taksit imkanı da vardır.

Diğer sorularınız için bize ulaşın. Mesai saatlerimiz ise 09.00 - 20.00'dir.     
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi