senetle araba logo

40,000
İlan No: 12616
Marka: Audi
Seri: A3
Paket: 1.6 Sportback 1.6
Model: 2007
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 160.500 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Audi A3 arabasının 1.6 Sportback 1.6 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 657

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 640 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 40,000
Peşinat: - 20,000
Borç Tutarı: 20,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,073
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 25,760
Aracımda 1 parça değişen ve 2 parça da  boya vardır. Harici kazası, darbesi veya hatası yoktur. İstenlen servisede baktırabilirsiniz. Vade-takas banka kredisi veya kredi kartına 9 aya kadar taskit yapılabilir. Ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için lütfen mesaj atmayınız. İlgilemiyoruz. Araç için %18 KDV dahil olmak üzere Faturası kesilir. Araçlarımızın kilommetre, Kaporta ve mekanik Expertiz garantisi vermekteyiz. Audi  için koç Finans'dan sadece kimliğinizle aracın kasko değerinin %70'ine kadar kredi çekilebilmektedir.

Krediniz 30 dakikada sonuçlandırılır.

Kredi çıkmayan müşterilerimiz için de bir ayrıcalığımız var. Şimdi kendi bünyemizde %50 peşinatla geri kalanını 3 aydan 36 aya kadar vadelendirme seçeneği firmamız tarafından sağlanacaktır.

Vade ile yapılan kredilendirmede  kasko, kefil, dosya masrafı gibi değişiklikler olmayacaktır. Vade ile verilen kredi ise firmamızın kendi kredisidir.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi