senetle araba logo

21,500
İlan No: 4262
Marka: Audi
Seri: A3
Paket: 1.6 Attraction
Model: 2000
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 190.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Audi A3 arabasının 1.6 Attraction modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 856

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 418 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 21,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 21,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,304
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 31,303
En az 10bin TL peşiantınız varsa Audi a3 sahibi olmanız içten içe çok kolay. Senetle otomobil satışı yapan bir firma arıyorsanız bu ilanı incelemenizi ve diğer ilanlarımızıda incelemenizi tavsiye ediyoruz. Sahibinden vadeli araç olarak sınıflandırdığımız bu aracı kaçırmayın. 2000 model olmasına rağmen diğer emsallerine göre Audi A3 oldukça iyi kullanılmış ve iyi bakılmıştır. Kasası halen ilk günki gibi düzgün ve canlı duruyor.

Arabada hiç bir sıkıntı yoktur.

LPG ruhsata işlidir.

Üstü siyah folyo ile kaplanmış ve ruhsata işlenmiştir.

Muayenesi vardır.

Herşeyi tamdır. Resmi olarak hiç bir evrak ekisği yok. Aynı günde devir teslim edip noterden ruhsatınızı devrediyoruz.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi