senetle araba logo

Audi A4 image

95,950
İlan No: 45357
Marka: Audi
Seri: A4
Paket: 2.0 TDI
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 119.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Audi A4 arabasının 2.0 TDI modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,935

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (506) 850 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 95,950
Peşinat: - 47,975
Borç Tutarı: 47,975
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,935
Kaç Ay: x 48 ay
Toplam Ödeme: 140,855

Galeriden Emsalsiz A4 2.0 TDi 2013 Model!

Aracımızın yürüyeninde motorunda bir problemi olmayıp bayi çıkışlıdır.

--

İçi dışı sıfırdan farksız olup ezik büzük deformesinde hata felan hiç bir şey yoktur tertemiz ve güzeldir.

--

Yarı otomatik vites olup iş ve aile hayatınıızda sizlere kolaylık sağlıyacaktır, ve gittiğiniz her yerde araç ağırlığını koruyacaktır.

--

Genelde garajda yatmıştır, sorunsuzdur bakımları zamanında eksiksiz olarak yapılıp tamamlanılmıştır yani bir eksiği + masrafı yoktur.

--

Alıcak olan arkadaş yıllar boyunca sorunsuz sıkıntısız binebilir konfor + ekonomi ikisi bir arada bu araçta birleşti.--

--

Yarısı peşin olmak şartı ile kalanını kendi bünyemizde vade ile taksitlendiriyor ve sizleri noter huzurunda araç sahibi yapıyoruz.

--

Daha detaylı bilgi için arayabilir, ve istediğiniz zaman aracımızı ve araçlarımızı görebilirsiniz...

Senetlearaba.net ( Ailesi ).

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi