senetle araba logo

56,750
İlan No: 19103
Marka: Audi
Seri: A4
Paket: 1.6
Model: 2008
Yakıt: Benzin
KM: 124.873 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Audi A4 arabasının 1.6 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,130

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 56,750
Peşinat: - 28,375
Borç Tutarı: 28,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,721
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 41,314
Bizden tüm müşterilerimize %50 peşin kalan kısmı senetle vadeli satışlarımız mevcuttur. Türkiye'nin dört bir yanından gelip aynı gün araç sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi aramak ve peşinat ile birlikte ofismize kadar gelmek. Şart yok, kefil yok, antin kuntin formaliteler yok. Sadece kimliğiniz ve peşinat ile gelin kendi bünyemizde taksit yapalım aynı gün aracın devrini verelim. Aracımız 2008 Audi A4 Herşeyi ile orijinal kaporta aksamında değişen ve boyanan parçası yoktur. İstediğiniz eskpertiz istasyonlarına veya Audi servislerini göstereme imkanımız var. Aracın özelliklerinden bahsetmeye gerek yok zaten aklınıza ne geliyorsa mevcut. Takas teklifleriniz bizim için önemlidir. 1996 Yılından bu yana değişmeyen adresimizle kalite ve güvenin buluştuğu noktadayız. Bize ulaşın.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi