senetle araba logo

39,900
İlan No: 7783
Marka: Audi
Seri: A6
Paket: 3.0 Quattro
Model: 2004
Yakıt: Tüplü
KM: 240.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Bej

Galeri İletişim

Audi A6 arabasının 3.0 Quattro modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,589

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 644 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 39,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 39,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,421
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 58,093
Araç 2004 model audi A-6 sıralı sistem LPG mevcuttur. Tamamen orijinaldir kesinlikle kazası darbesi değişeni yoktur istediğiniz yere gösterebilirsiniz. Sağ tarafından 3 adet boya mevcuttur, haricimde hiç bir yerinde boya yoktur. Sınıfının en dolu paketi olan Quattro pakettir deri döşemeden tutun sunroof'a kadar her şey kullanıcı için düşünülmüş ve uygulanmış. Bütün bakımları eksiksiz olarak giderilmiştir, şu anda 1 lira masraf yapılacak aksamı yoktur. Fiyat KDV dahil fiyatıdır, fatura kesilecektir. En az 15 bin peşinle kalanı senetle vade olabilir, mantıklı takaslar değerlendirilir.      
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi