senetle araba logo

7,900
İlan No: 25893
Marka: Fiat
Seri: Tempra
Paket: 1.6 SX A
Model: 1993
Yakıt: LPG
KM: 1 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Fiat Tempra arabasının 1.6 SX A modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 240

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (258) 518 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 7,900
Peşinat: - 3,950
Borç Tutarı: 3,950
 
Aylık Ödeme Tutarı: 323
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 7,742
Not : Vadeli satışlarımızda pazarlık yapmıyoruz. Yarısı peşin geri kalan kısmı kendi bünyemizde 6 aydan 18 aya kadar kefilsiz koşulsuz, banka kredisiz senetle vade imkanı. Her marka ve model araç ile mantıklı takas tekliflerine açığız. Yaklaşık yirmi marka ve model çeşidi ile size uygun araç mutlaka bulunur. Diğer araçlarımız ve daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.   Aracın muayenesi 07 / 08 / 2015 Tarihine kadar geçerli olup şu anda masraf edilecek herhangi bir aksamı yoktur. Motor, şanzıman ve ön takımı sorunsuz bakımlıdır. İstediğiniz ustaya gösterebilirsiniz. Kredi kartı ile satışlarımız mevcuttur.  

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

4

5

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi