senetle araba logo

16,500
İlan No: 17775
Marka: Fiat
Seri: Albea
Paket: 1.3 Multijet Active
Model: 2006
Yakıt: Dizel
KM: 222.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Albea arabasının 1.3 Multijet Active modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 271

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 130 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 16,500
Peşinat: - 8,250
Borç Tutarı: 8,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 443
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 10,626

2006 Fiat Albea 1.3 Multijet Aylık 400 TL Taksitlerle

Elektronik aynalar Otomatik camlar Hidrolik direksiyon Klima Araca komple fırın boya atılmış ve ticari olarak çalışmıştır Motor ve yürüyen aksmaında en ufak bir sıkıntı yok. Yakıt olarak piyasadaki en az  yakan araçlar arasındadır. İstediğiniz zaman gelip aracı görebilir test sürüşüne çıkabilirsiniz. Kendi bünyemizde vadeli satışlarımız vardır.   Vadeli ödeme planı: Peşinat 7.500 TL 12 X 880 TL Taksitle  Peşinat 7.500 TL 24 X 505 TL Taksitle Peşinat 7.500 TL 36 X 400 TL Taksitle satış imkanı 

Pazar günleri açığız.

  Tüm araçlarımız satışa hazır olup anıda noter devri verilmektedir. Lütfen mesai saatleri içerinde arayınız. NOT: Şehir dışı satışlarımızda %60 peşinat şartı vardır.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi