senetle araba logo

25,500
İlan No: 18014
Marka: Opel
Seri: Meriva
Paket: 1.3 DTI Essentia
Model: 2005
Yakıt: Dizel
KM: 184.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Opel Meriva arabasının 1.3 DTI Essentia modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 648

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (362) 544 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 25,500
Peşinat: - 12,750
Borç Tutarı: 12,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 914
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 21,930
Aracın muayenesi 30 / 01 / 2017 tarihine kadar geçerli olup şu anda bir lir masrafı yoktur. Herşeyi tas tamama olarak alıcısına teslim edilecektir. Motor ve yürüyen aksamında en ufak bir sıkıntı söz konusu bile değildir. İstediğini  ustaya baktırabilirsiniz. 1.3 CDTI Sağlam motoru ile uzun vadeli binilecek tertemiz bir aile arabasıdır. Vade satış seçeneklerimiz mevcuttur. Kendi bünyemizde en az 10.500 TL Peşinatla geri kalan kısmı 12 ayda 36 aya kadar firma kredisi kullandırılır. Geçmişte yaşadığınız kredi ve banka problemleriniz bizim için önemli değil. Sadece istenen peşinatı ödeyin ve taksitlerinizi ödemeye başlayın. Aracın noter devri anında verilmektedir. Şehir dışı satışlarımızda araç değerinin en  az yarısı peşin olarak alınır. Bilginize
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi