senetle araba logo

22,500
İlan No: 6488
Marka: Honda
Seri: City
Paket: 1.4 Comfort
Model: 2006
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 200.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Honda City arabasının 1.4 Comfort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 896

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 212 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 22,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 22,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,365
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 32,759

2. EL Honda City 1.4 Comfort

200.000 km - 2006 Model 1201 - 1400 cm3 motor hacmi 76 - 100 HP motor gücü Sedan kasa - Önden çekişli Ruhsata işli LPG bulunuyor
Aracın motoru ve yürüyen aksamı çok iyi durumda. Aracın bedelsiz hasar kaydı vardır. Komple boyalıdır.

Az Peşinatla Senetle Araba Satışımız Vardır

Kredi Kartına Taksit Yapılır

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi