senetle araba logo

Mercedes - Benz E renk seçenekleri

52,000
İlan No: 42548
Marka: Mercedes - Benz
Seri: E
Paket: E 200 Komp. Avantgarde
Model: 2000
Yakıt: LPG
KM: 223.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Mercedes - Benz E arabasının E 200 Komp. Avantgarde modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,322

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 541 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 52,000
Peşinat: - 26,000
Borç Tutarı: 26,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,513
Kaç Ay: x 15 ay
Toplam Ödeme: 63,700

"TÜRÜNÜN EN TEMİZLERİNDEN MERCEDES E E 200 KOMP.AVANTGARDE"

Bankadan kredisi çıkmayan müşterilerimiz için %50 peşin geri kalanı vade seçenekleri ile satış imkanı sunuyoruz bu sayede müşterilerimiz mağdur kalmıyorlar. Normal ve uzun yolculuklar da yol tutuşu çok güzeldir. Aracımızın motoru ve yürüyeni güzel durumdadır. Dilediğiniz yere aracı gösterebilirsiniz. Bakımları yetkili servisin de zamanından önce yapılmıştır. Bu zamana kadar özenle kullanılmıştır, zorlanmamıştır. Motoru, yürüyeni, şanzımanı, çok iyi durumdadır. Araç model ve yıl olarak en temizlerindendir ve gayette maküldür alıcısını yarı yolda bırakmaz sağlamdır... Alındığı günden beri özenle kullanılmıştır Mercedesin zamani arabalarının en iyisi E200 ve temiz olarak satışa sunduk alıcısına şimdiden haayırlı uğurlu olsun.  

İSTANBUL (AVRUPA YAKASI) Bağcılar OTOCENTER. Daha detaylı bilgi için ARAYINIZ.

   
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi