senetle araba logo

47,500
İlan No: 20294
Marka: Land Rover
Seri: Freelander
Paket: 2.0 TD4 HSE
Model: 2005
Yakıt: Dizel
KM: 250.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Yeşil

Galeri İletişim

Land Rover Freelander arabasının 2.0 TD4 HSE modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 780

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (232) 282 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 47,500
Peşinat: - 23,750
Borç Tutarı: 23,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,275
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 30,590
Aracımız temiz ve bakımlı, genel olarak düzgün bir araçtır. Periyodik ve ağır bakımları komple yeni yapılmıştır. Şu anda lira gideri yok. Kaliteli bir markadan 4 adet lastik sıfır olarak alınmıştır. Faturası mevcut. Galerimize kadar gelip test sürüşüne çıkabilirsiniz. Kontağı çevirdiğinizde araca iyi bakıldığını anlayacaksınız. Yolcu ve sürücü hava yastıkları - ABS - ESP - Fonksiyonel direksiyon - Elektrikli camlar - Klima (dijital) - Isıtmalı koltukla - Isıtmalı ve elektrikli aynalar vs vs.. Her marka araç ile mantık çerçevesinde takas olabilir. Yada en az yarısı peşin kalan kısmı kendi bünyemizde senetle vade imkanlarımı mevcuttur. Yarısı peşin olmaz ise vade yapamayız. Vadeli satışlarımızda araç devri hemen verilmektedir. Detaylı bilgi için bizi arayın.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi