senetle araba logo

34,250
İlan No: 16110
Marka: Seat
Seri: Leon
Paket: 1.4 TSI Style
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 133.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Seat Leon arabasının 1.4 TSI Style modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 871

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 34,250
Peşinat: - 17,125
Borç Tutarı: 17,125
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,227
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 29,455
Aracımız 2011 model Seat Leon 1.4 TSI Style Paket. Yürüyen ve motor aksamında en ufak bir sıkıntı yoktur. Bakımları tam hiç masrafsız tertemiz araba. Genel olarak gayet diri bir araçtır. Rengi oldukça canlı, içerisinde en ufak bir deforme yok. Ekspertiz raporlarına göre 2 parça değişen ve  muhtelif yerlerinde boya mevcut. Kesinlikle pert kaydı vs yoktur. Garanti veriyoruz, isteyenler için şasi numarası verilir. Aylı zamanda  aracı galerimizde test edebilir ve istediğiniz  yetkili/özel serviste 101 Nokta ve km kontrolleri yaptırabilirsiniz. Tüm kredi kartlarına 9 eşit taksi yapılır. Yarısı peşin geri kalanı kendi bünyemizde kefilsiz, koşulsuz aylık taksitlendirme yapılır.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi