senetle araba logo

34,950
İlan No: 45379
Marka: Toyota
Seri: Yaris
Paket: 1.4 D-4D Fun
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 108.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Toyota Yaris arabasının 1.4 D-4D Fun modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 705

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (506) 850 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 34,950
Peşinat: - 17,475
Borç Tutarı: 17,475
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,069
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 25,653

Aile Seçimi Toyota Yaris 1.4 Şuan Satışta ve Tertemiz.!

 

Bayanlar ve Baylar, aracımız tertemizdir içi dışı sıkıntısız ve ezik büzük felan yoktur, döşemeleri iyi durumdadır.

Aracımız hem az yakar hem çok gider + konfor ve ekonominin birleştiği nokta diyebiliriz.

Ailelerin en çok tercih ettiği bu aracımızın fiyatı gayet makul tutulup peşinatı yeterli olmuyanlar için %50 si peşin olmak şartı ile kalanını taksitlendiriyoruz.

1'Saatte noter huzurunda devir  ve hemen teslim, yürüyeni ve motoru çok güzeldir mekaniğinde bir problemi yoktur.

Tüm bakımları yapılmış olup eksiksiz masrafsız bir şekilde satışa sunmuş bulunmaktayız. Çekinmeden arıyabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.!

   
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi