senetle araba logo

39,600
İlan No: 49273
Marka: Hyundai
Seri: i20
Paket: 1.4 CVVT Jump
Model: 2014
Yakıt: Benzin
KM: 36.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Hyundai i20 arabasının 1.4 CVVT Jump modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 806

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (850) 840 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 39,600
Peşinat: - 19,625
Borç Tutarı: 19,975
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,222
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 29,323
HEMEN TESLİM ARAÇ BEDELİNİN % 50 sini PEŞİN ALMAK ŞARTIYLA 48 AYA VARAN TAKSİT SEÇENEKLERİ VE TAKAS İMKANI VADE ORANIMIZ --- %1.95 --- ARAÇLARIMIZ YETKİLİ SERVİS BAKIMLIDIR...KİLOMETRE GARANTİSİ VERİYORUZ  KEFİL YOK !!! KASKO YOK HAYAT SİGORTASI YOK DOSYA PARASI YOK   GERİ KALAN KISMINI 6 /48 AY KREDİLENDİRMEKTEYİZ  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi