senetle araba logo

31,950
İlan No: 45023
Marka: Hyundai
Seri: i30
Paket: 1.4 CVVT Team
Model: 2011
Yakıt: LPG
KM: 133.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Hyundai i30 arabasının 1.4 CVVT Team modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 644

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (541) 438 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 31,950
Peşinat: - 15,975
Borç Tutarı: 15,975
 
Aylık Ödeme Tutarı: 977
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 23,451

İçi Dışı Tertemiz Hyundai İ30 1.4 Cvvt Team Satışta.

Aracımızın bakımları zamanından önce eksiksiz olarak tamamlanmıştır.

Aracımız alındığı günden beri özenle kullanılıp genelde garajda yatmıştır hor kullanılmamıştır.

Aracımız hem az yakıp hemde konforludur, uzun yolculukta kısa yolculukta aileniz ve iş hayatınızda sizlere kolaylık sağlıyacaktır.

%1.95 Oran ile, 6 aydan 48'aya kadar satış imkanı sunuyor ve müşterilimizi mağdur bırakmıyoruz.

Alıcısına şimdiden hayırlı uğurlu olsun. İsteyen istediği zaman aracımızı gelip görebilir, ve daha detaylı bilgi için aramayı unutmayınız...

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi