senetle araba logo

15,000
İlan No: 4679
Marka: Fiat
Seri: Palio
Paket: 1.2 Active
Model: 2004
Yakıt: Benzin
KM: 160.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Palio arabasının 1.2 Active modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 597

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 668 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 15,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 14,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 910
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 21,839
Sadece 7500 TL peşinat ödeyerek araba sahibi olmak ister misiniz.? Şimdi peşinat ödendikten sonra aynı gün ruhsat teslimi. Ve geri kalanı da kendi bünyemiz de 24 aya kadar taksitlendirme yapabiliriz. Ayrıca aracım için de taşıt kredisi çıkmakta. Senetle yapılan taksitler için %0.95 vade farkı konulacaktır. Palio'da 3 parça çizikten dolayı lokal boya var. Diğer aksam, motor ve yürüyen gibi ön takımda kesinlikle sorun yok. Palio galeriden senetle satılmakta. 2004 model ile 160.000 km de. Aracın km si de sınıfının araçlarına göre oldukça düşüktür. Fiyat oldukça uygundur. Tüm bu kampanya ve fırsatlar dan yararlanmak içi bize ulaşın. %50 peşinat  geri kalanı 6, 12 ve 24 ay taksit ve %0.95 vade oranı ile Fiat Palio. Aracın peşin Fiyatı 15.000 TL.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi