senetle araba logo

18,500
İlan No: 4538
Marka: Peugeot
Seri: 307
Paket: 1.4 HDi XR
Model: 2004
Yakıt: Dizel
KM: 157.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bordo

Galeri İletişim

Peugeot 307 arabasının 1.4 HDi XR modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 737

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (224) 572 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 18,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 18,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,122
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 26,935
2016 yılına kadar muayenesi bulunn Peugeot 307 aracını şimdi bir miktar peşinat ile satın alabilirsiniz. Bir miktar peşinat ile geri kalanı kendi armaızdaki anlaşma ile vade ile satmaktayız. Araç Bursa-Orhangazi'de bulunup oldukça kullanışlı bir araçtır. Yol Bilgisayarı, elektrikli vamlar, 4 cma elektrikli, tertemiz iç döşemeler yıpranmamış, USB çalar ve merkezi kilit gibi bir çok özellik bulunmakta. Ayrıntlı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.  

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi