senetle araba logo

39,000
İlan No: 27829
Marka: BMW
Seri: 3 Serisi
Paket: 320d
Model: 1999
Yakıt: Dizel
KM: 220.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Lacivert

Galeri İletişim

BMW 3 Serisi arabasının 320d modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 894

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 100 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 39,000
Peşinat: - 19,500
Borç Tutarı: 19,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,300
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 31,200
Aracımız modeline göre oldukça bakımlıdır. Motorunda ve yürüyen aksamında herhangi bir sıkıntısı yoktur. İstediğiniz yere gösterebilisiniz. Dijital klima Deri koltuklar Fonksiyonel direksiyon Uzaktan kumanda Kol dayama Hız sabitleyici Hafızalı koltuklat Isıtmalı aynalar Aracımız modelinin en dolu olan serisidir. Kendi bünyemizde yarısı peşin geri kalan kısmı 24 aya kadar vade imkanımız vardır. Araçlarınız ile takas seçenekleri. Vadeli satışlarımız Bursa ili ve ilçeleri için geçerlidir. Bilgi için bizi arayınız.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi