senetle araba logo

8,750
İlan No: 12817
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 520i
Model: 1990
Yakıt: Tüplü
KM: 189.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

BMW si arabasının 520i modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 144

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 863 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 8,750
Peşinat: - 4,375
Borç Tutarı: 4,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 235
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 5,635
Aracın motor ve yürüyen aksamı gayet temizdir. Alan kişiyi üzmeyecek ve uzun vadeli kullanacaktır. Yürüyen ve motor aksamı çok temizdir. Sadece 3 parça lokal boyası var bunun haricinde bir sıkıntı yok kaporta aksamında. İstediğiniz yere gösterebilirsiniz. Yarısı peşinle kalan kısmı kendi bünyemizde senetle vadeli olur. Kredi kartın 9 taksit olur.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi