senetle araba logo

50,500
İlan No: 19000
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 330d
Model: 2004
Yakıt: Dizel
KM: 347.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

BMW si arabasının 330d modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,031

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (216) 383 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 50,500
Peşinat: - 25,250
Borç Tutarı: 25,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,557
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 37,370
Aracımız 2004 Model BMW 3,30 Otomatik. Bütün bakımları yeni yapılmış olup tüm faturaları mevcuttur. İstediğiniz yere gönül rahatlığı ile gösterip test yaptırabilirsiniz. Motor ve yürüyen aksamında en ufak bir sıkıntısı yoktur.  Tramer kayıtlarında ağır hasar kaydı gibi vakalar oluşmamıştır. Modelinin en dolu versiyonudur. Motoru sıfır olarak yapılmıştır ve 25 Bin TL kaskoya işlenmiş vaziyettedir.  Kredi kartlarına taksit olur. Büyük bir kaza yapmadığınız halde noterde satış sözleşmesi protokol yapılarak %10 eksiğiyle geri alma garantisi veriyoruz.  Aracımız için 30 aya kadar vade yaparız. Detaylı  bilgi telefonda verilecektir. Aracın nakit fiyatı 50.5000 TL'dir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi