senetle araba logo

49,000
İlan No: 15572
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 330Ci
Model: 2003
Yakıt: Benzin
KM: 189.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

Galeri İletişim

BMW si arabasının 330Ci modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 804

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (542) 434 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 49,000
Peşinat: - 24,500
Borç Tutarı: 24,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,315
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 31,556
Aracızmı 2003 Model emsalsiz temizlikte BMW 330 Cİ M spor paket. Rengi İndivation gece mavisi olup gün içerisinde ışık yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilen metalik renktir. Mantıklı araçlar ile takas tekliflerine açığız. Alıcı arkadaş masraf etmeden uzun vadeli binecektir. Benzinlidir LPG hiç takılmamış. Tarafımızca yapılan 101 Nokta detaylı eskpertiz raporuna göre değişen parçası yok. Anccak parça parça toplamda 38.000 TL hasar kaydı var. Hasar kaydı olduğundan fiyat gayet makul tutulmuştur. Hatasız olan emsallerinin fiyatları ortalama 70.000 TL'dir. Aracımız düz vitestir. Kredi kartına taksit imkanı sağlanır. Yarı peşinle geri kalan kısmını senetle vade yaparız. Senetle vade ve peşinat koşullar telefonda konuşulabilir. Detaylı bilgi için arayın.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi