senetle araba logo

38,500
İlan No: 10736
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 116i
Model: 2006
Yakıt: Benzin
KM: 195.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

BMW si arabasının 116i modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,149

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 38,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 38,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,951
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 46,815

2006 BMW 116İ Işık Paketli

Aracımzıda sadece 3 parça çizikten dolayı lokal boya vardır. 2006 Model ama yeni modellerine taş çıkartıyor adeta. Kilometresi orijinal uygun fiyatlı.. 8 Adet hava yastığı ABS - ASR Dijital klima Yol iblgisayarı Park sensörü Elektrikli ve ısıtmalı yan aynlar Fonksiyonel direksiyon Alaşımlı hafif jant Sis farı * Tüm kredi kartlarına 9 taksit yapılır. * Araç için KDV dahil fatura kesilir * Yarısı peşin olmak şartı ile kalan kısmı senetle vade olur. * Araç serviste olduğundan resimlerini çekemedik, Bu resimler nerede ise aynısı gibidir temsilidir.. Bakımdan çıkar çıkmaz kendi resimleri yüklenecektir.        
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi