senetle araba logo

91,500
İlan No: 16245
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 316i Comfort
Model: 2012
Yakıt: Benzin
KM: 68.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

BMW si arabasının 316i Comfort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 2,326

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 91,500
Peşinat: - 45,750
Borç Tutarı: 45,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 3,279
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 78,690

2012 BMW 316 İ Comfort  Opak Beyaz Borusan Çıkışlı

Aracımız ilk sahibinden alınmış olup borusan çıkışlıdır. Herşeyi ile orijinal bir araç hasar kaydı yok. İçerisinde sigara dahi içilmemiştir. Aynı şekilde koltuk ve döşemelerde nokta deforme bulamazsınız. Yedek anahtarı ve kitapçıkları mevcut. Fatura kesilir vade ve takas imkanı sağlanır. Aracımızı istediğiniz yetkili ve özel servise gösterebilirsiniz. 8 İleri jostik vites Start - Stop Anahtarsız çalıştırma sistemi Işık paketi Hız limitörü Bluetooht - Aux - USB Yağmur - far - park sensörleri Kendi bünyemizde %50 peşinle kalan kısmı senetle vadeli ödeme imkanımız vardır. Peşinatı ödediğiniz halde hemen devir işlemi gerçekleşir. Senetle araç alımı ile ilgili yapılan tüm işlemler yasaldır. Detaylı bilgi için bizi arayın. Not: Firma olarak sattığımız araçların kilometre orijinalliğine garanti veriyoruz.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi