senetle araba logo

35,750
İlan No: 4892
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 316i Comfort
Model: 2003
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 190.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Yeşil

Galeri İletişim

BMW si arabasının 316i Comfort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,424

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 606 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 35,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 35,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,169
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 52,051
Galeriden BMW 3 serisi 2003 model. Aracım borusan çıkışlıdır. Her hargi bir sorunu yok. E8 Paker ile makyajlı kasadır. Tamamen orjinal olup aracım full+full'dür. 316i orjinal 190.000 km dedir. Aracımın km si düşürülmüş, motoru değişmiş bir sorunu yok. Araçta bulunan her türlü özellik fabrika çıkışlıdır. Aracın orjinalliğini bozacak her hangi bir donanım takılmadı. Araçtan emin olmak için ise istenilen yetkili servis de expertiz yaptırabilir ve sonucu görebilir. Aracımın tüm bakımları tam zamanın da eksiksiz yaptım. Araç şimdi masrafsız bir şekil de alıcısını beklemekte. Tek kuruş masraf etmeden binebileceğiniz bir araç arıyorsanız BMW kalitesinden vazgeçmeyeceksiniz. Araçta fabrika çıkış sonroof, media player TV, çelik jant gibi özellik ve fonksiyonlar da mevcut. Ödeme Planı;

15.000  peşinatınız ile geri kalanı 15 ay taksitle ödeyebilirsiniz.

Tüm müşterilerimize ve anlaşmalı tüm bankalar ile kredi kullandırılır.

Kredi kartına ise 12 aya kadar taksit yapılabilir.

Peşinat ödendikten sonra ise senet işlemi uygulanacaktır.

Aracıma sahip olamak için iletişim numarası ile ulaşın.

Tüm detayları öğrenmek için bize ulaşmanız yeterli olacak.

Takas olur.

   
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi