senetle araba logo

37,750
İlan No: 3574
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 316i Comfort
Model: 2003
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 190.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Yeşil

Galeri İletişim

BMW si arabasının 316i Comfort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,504

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 606 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 37,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 37,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,290
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 54,963
Galeriden senetle araba satışlarımız tüm hızıyla devam etmekte. BMW borusan çıokışlı makayjlı spor kasa ile full+full bir araçtır. Lüsk bir araçta arayacğınız tüm özellikler bu araçta. BMW 3 serisi ile piyasasının en temizi. Aracı da piyasadaki yüksek km'i kazalı hasarlı araçlar ile de kıyaslamayın. Aracımın tek bir bakımı dahi aksatılmamış tır. Tüm bakım ve muayenesinin fişleri ve belgeleri var. BMW  3 serisi için şimdi sadece %50 peşinat ve geri kalanı da senet yapılabilir. Ve de kredisiz araba sahibi olmanın en alternatif yolu.  Araca dilerseniz de peşinatsız senet de sahip olabilirsiniz. Aracı kredi ile de sahip olabilirsiniz. Hem de 12 aya kadar taksit yapılır. Aracım için pazarlık payı da var. Takas sadece aynı fiyatlı ve yüksek değerli araçlar ile yapılacak. Neden Bu adres derseniz de;

Senetle araba

Taksitle araba

Vadeli araba

Peşinatsız araba

Ve Kredisiz araba'da Güvenilir adres olduğumuz için.

Araç özellikleri;

Park Sensörü

Hidrolik Direksiyon

Isıtmalı Koltuk

Merkezi Kilit

Elektrikli Ayna

Katalizatör

Hava Yastiği (Sürücü)

Alarm

Çelik Jant

Hava Yastığı (Yolcu)

Alaşım Jant

Rezistanslı Yan Aynalar

Yol Bilgisayarı

Metalik Boya.

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi