senetle araba logo

45,750
İlan No: 12247
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 316i
Model: 2005
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 133.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

BMW si arabasının 316i modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 751

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 45,750
Peşinat: - 22,875
Borç Tutarı: 22,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,228
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 29,463
Aracımız model yılına göre gayet temiz ve sorunsuz bir araçtır. Motor, yürüyen ve şanzumanı iyi durumdadır. Kesinlikle kaçırılmayacak bir araçtır. Kısaca dosta gidecek tavsiye niteliğindedir. Araç resimlerde gördüğünüz gibidir. LPG takılmış olup ruhsata işlenmiştir. Muayensi  yeni yapıdı ve 2017 yılına kadar devam edeceketir. BMW 3.20'nin peşin fiyatının yarısını peşin vererek araca vade seçenekleri satın alabilirsiniz. Aracın km orjinaldir ve istenilen yere gösterebilirsiniz. Vade Seçeneklerinden yararlanmak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Aracın genel özellikleri; 133.000 orjinal km, 1.6 Benzin&LPG'li, 2005 model, Manuel vites'dir. Bu durumda ve bu fiyata piyasada araç bulmak oldukkça zordur.        
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi