senetle araba logo

54,400
İlan No: 3878
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 318i
Model: 2007
Yakıt: Benzin
KM: 150.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Füme

Galeri İletişim

BMW si arabasının 318i modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 2,167

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 54,400
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 54,399
 
Aylık Ödeme Tutarı: 3,300
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 79,205
Türkiye de senetle araç satan tek adresiniz. Sadece ve sadece 6 parça temizlik amaçlı boya vardır. Boya ise yaşı ve km sine göre oldukça uygundur. Ayrıca aracım BMW 318 model kasasının en full modellerin dendir.  Aracım için ise kredisiz, kefilsiz senet ile taksit yapılabilir. Senet yapılırken de bazı  şartlarımız mevcuttur. 318i için hiç faiz ödemeden taksitle sahip olabileceğiniz %50 ve üstü için peşinat alınacaktır. Ve de şimdi %50 ve üstü aracınız var ise BMW için peşinat olarak ve anlaşmalı fiyatlar ile takas yapılır. Aracımın peşin fiyatına piyasa koşullarının oldukça altında olduğu için de aracımın peşin fiyatı da değişiktir. Taksitle araba satın almak için şimdi kredi ve kredinin faizleri ile uğraşmayın. Şimdi aracıma senetle 10, 12 ve 15 aya kadar vade imkanı yapılacaktır. Ve de şimdi hiç zorlanmadan kredisiz bir şekilde senet yolu ile satın alabilirsiniz. Aracım için yeterince peşinat'ınız  yok veya peşinat ödemek istemiyorsanız fırsatı kaçırmayın. Çünkü şimdi aracım için hiç peşinat ödemeden 24 ve 36 ay taksit imkanı sunulmakta. Bu Lüks araca peşinatsız sahip olmak artık çok kolay. BMW 318 için ödeme planı ise aşağıdaki gibidir.

27.750 TL peşinat 10 ay taksit 3.747 senet.

27.750 TL peşinat 12 ay taksit 3.284 senet.

27.750 TL peşinat 15 ay taksit 2.822 senet.

Aracımın teknik bakım ve muayeneleri tas tamam yapıldı. Aracın her hangi bir borcu yok. Yani aracı satın aldıktan sonra size tek kuruş masraf yapılmayacak. BMW expertiz sonuçları da mevcut olup aracım için yapılan boyalar servis tarafından yapıldı ve ayrıca temizlik amaçlı olduğu için araçta darbesi göçük gibi hatalar yok. Aracımın bandrol borçları ödendi. BMW 318 sahibi olmak ve detayları öğrenmek için telefon numarası ile ulaşabilirsiniz. Aracımın özellikleri de şöyle;

Sis Lambası

Park Sensörü

Radyo / Kaset

Hidrolik Direksiyon

Katalizatör

ABS

Deri Koltuk

Hava Yastiği (Sürücü)

Alarm

Hava Yastığı (Yolcu)

Yan Hava Yastığı

Sunroof

Alaşım Jant

Rezistanslı Yan Aynalar

Yol Bilgisayarı

Metalik Boya

Direksiyon Ayarı.

Sabit Hız Kontrolü

Merkezi Kilit

Elektrikli Ayna.

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi